Фенклубът на Локо поиска нещо специално от Сотков, Крушарски и всички директори

5632
4

Фенклубът на Локомотив Пловдив изполва официалната си страница във Фейсбук, за да отправи специална покана към двамата основни акционери Адам Сотков и Христо Крушарски, както и към всички директори в клуба.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса съобщението на "черно-белите" привърженици:

ДО

АДАМ СОТКОВ

ХРИСТО КРУШАРСКИ

РУМЕН РУЙЧЕВ

ПАВЕЛ КОЛЕВ

ТАСКО ТАСКОВ

Уважаеми господа, 

Отправяме покана за среща в четвъртък, 10 август 2023г. от 18:30 часа на ст. "Локомотив“ за обсъждане на странните събития, насочени към привърженици на отбора.

Очакваме присъствието ви да спомогне за разобличаването на "доброжелателите“ и предотвратяване на събития от подобен характер. 

КЛУБ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ НА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ


Още по темата: Локо в Първа лига, сезон 2023/2024
Всички новини по темата: (854)

Виж коментарите (4)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).