Възроденият Ботев стартира селекция, пробва вратар от Пирин (Гоце Делчев)
Вратарят на Пирин (Гоце Делчев) Ангел Юсев напуска клуба. Играчът ще замине на 14 юни за Пловдив, където само ден по-късно Ботев (Пловдив) се събира за първата си тренировка.
Футболистът ще премине проби и ако бъде одобрен, ще остане под тепетата поне за 1 година.
Желанието на 21-годишния страж е да продължи кариерата си в по-голям клуб. Ако не подпише с пловдивчани, той ще се завърне в Гоце Делчев и ще се готви с родния си клуб.
Източник: в. "7 дни спорт"