Христо Бонев изведе Локо на тренировка
Христо Бонев изведе за първи път Локомотив Пловдив като треньор след като бе назначен за треньор след оставката на Наджи Шенсой, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Легендата на Локо и българския футбол ще води тима в последните две срещи. "Смръфовете" се подготвяха в настроение, но Бонев бе строг и на моменти вдигаше тон на футболиситите, които не спазваха наставленията му. Помощник-треньорът Здравко Лазаров се подготвяше наравно с всички останали, а другият помощник - Петър Пашев бе с дублиращият отбор в Ловеч. В отбора няма футболисти, които да се оплакват от травми и всички тренрат на 100%.