Коментари (1)
19:29 / 03.04.2010
5506
Спартак и Миньор (Раднево) сътвориха истинско шоу в днешния предвеликденски следобед.

До 25-та минута гостите водеха вече с 0:2. Още в началото след изчистване на Емил Аргиров и рикошет в противников играч, топката се оплете в мрежата на пловдивчани. Малко след това с удар от далече, гостите поведоха с 0:2.

Това подейства като студен душ на домакините, които рязко вдигнаха оборотите и успяха да изравнят още преди почивката.

Първо Коларо центрира на Чипчев, който намали резултата. След това и Георги Стоянов се възползва от центриране и изравни резултата.

След почивката "гладиаторите" стигнаха и до победно попадение. Емил Аргиров получи удобна топка и от воле препарира вратаря на гостите за 3:2.