Коко Динев изгледа тренировката на Локомотив
Собственикът на Локомотив Пловдив Константин Динев изгледа вчерашната следобедна тренировка на представителния тим. Заниманието се проведе на помощното игрище, известно повече като Кошарата. Клубният шеф се срещна с цялото спортно-техническо ръководство на черно-белите, за да обсъди с тях някои текущи задачи. Така Коко Динев спази традицията поне веднъж на десетина дни да посещава своите подчинени на Лаута. "Смърфовете" се подготвят за следващия мач, който ще е в петък в Стара Загора, срещу Берое.