Неделев: Чувствам се много добре! Очаквам да започна да играя през февруари

4362
8

Националът и капитан на Ботев (Пловдив) Тодор Неделев ще се завърне на терена през февруари. Това обяви самият той в предаването "Тази сутрин" по bTV. На 10 юни той пострада при катастрофа в Тбилиси между двата автобуса на националния ни отбор по футбол. наложи се хирургическа интервенция заради парче стъкло, забито в главата на пловдивчанина.

Възстановяването му върви по план и от няколко седмици той вече тренира наравно със съотборниците си. "Чувствам се много добре. Очакванията са да започна да играя от пролетния полусезон, който започва февруари", сподели Неделев. Той ще играе със специално направена за него каска, подобна на тази на култовия бивш вратар на Челси Петър Чех.

"Най-важно е да си върна формата, в която съм бил. Доста съм жаден за успехи. Искам да помогна на Ботев да се изкачим по-нагоре в класирането. Не знам кога ще се завърши стадион "Христо Ботев", но завръщането ми на него ще бъде сбъдната мечта за мен", заяви звездата на "канарите".

На предстоящото световно първенство, което започва на 20 ноември в Катар, той ще стиска палци за Бразилия и Аржентина.


Още по темата: Ботев в Лига на конференциите, сезон 2022/2023
Всички новини по темата: (733)

Виж коментарите (8)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).