Пуснаха абонаментни карти за феновете на Локо за пролетта
Клубното ръководство на Локомотив продава абонаментни карти за пролетния полусезон, като закупените през есента пропуски продължават да важат. Така цената за основния сектор е 15 лв., а за централната трибуна- 25 лв, като желаещите могат да си ги закупят от административната сграда на Лаута.
Както вече "черно-бялата" управа съобщи, входните билети тази пролет ще са на цени от 3 и 5 лв., съответно за сектор "В" и "А", като обещанието е за отваряне на повече от една или две каси на домакински двубои с голям зрителски интерес.
Днес мъжкият тим тренира в Калояново. След дъждовете теренът на Лаута трябва да се запази за мача в събота с Черноморец Бургас.
Източник: Lportala.net