Копич след обрата: Нямахме добро владеене на топката, не обичам да коментирам реферите
Треньорът на Ботев (Пд) Желко Копич прие сравнително спокойно загубата на своя отбор от Арда с 1:2 в Кърджали. Наставникът не пожела да коментира решението на съдията Станислав Тодоров да покаже директен червен картон на Самуел Супрайен.
Ето какво заяви хърватският специалист след края на срещата:
Първото полуреме беше равностойно. Успяхме да отбележим гол. След почивката трябваше да контролираме нещата, но не се получи. Нямахме добро владеене на топката. Не обичам да коментирам решенията на реферите. Домакините бяха по-настойчиви през второто полувреме и успяха да вкарат гол в края.
Трябва да спечелим първия ни мач за Купата и едва тогава да мислим за втория. Сега трябва да починем и да се готвим за първата ни предстояща среща в турнира.