Копич: Нуждаем се от точки! Понякога ще губим, понякога ще печелим
Треньорът на Ботев (Пловдив) Желко Копич логично бе много доволен от представянето на своите футболисти след разгромната победа над Ботев (Враца) с 6:0.
Ето какво бе мнението на хърватския специалист след края на срещата в "Коматево":
Добро представяне на нашия отбор. Много съм доволен от всички състезатели. Темпото беше много добро и даже мисля, че можехме да вкараме и още попадения. За мен е важно как играем - понякога ще губим, понякога ще печелим. Това, върху което работим - с много висок интензитет в атаката, успяхме да го постигнем и то с изразителен резултат.
Ние се нуждаем от точки. Сега предстои мач с Арда, а след това двубои за Купата. След тях вече ще мислим за представянето ни през следващата година.