Двама от Локо пак попаднаха в младежкия национален отбор
Двамата най-талантливи млади футболисти от школата на Локомотив Пловдив - Веселин Марчев и Христиан Попов бяха повикани отново в младежкия национален тим. Те бяха на лагер с тима в Албена, докато Локо бе в Анталия. Изглежда двамата са оставили добри впечатления у селекционера Михаил Мадански, който ги е повикал за европейска квалификация с Черна гора на 3 март. Двамата обаче през пролетта няма да играят за Локо, а най-вероятно ще бъдат преотстъпени във Вихрен Сандански.