Желко Копич: Не е моя работа да коментирам отменения гол, вие кажете

Коментари (1)
21:35 / 23.10.2022
3212
Треньорът на Ботев (Пд) Желко Копич заяви, че отборът му е играл добре и остана доволен от своите футболисти при загубата от Лудогорец с 0:1 в Разград. Хърватският специалист обаче не пожела да коментира ситуацията, при която бе отменен гол на "жълто-черните".

Ето какво заяви Копич след края на срещата в Разград:

Мисля, че се представихме добре. Поздравления и за Лудогорец. През първото полувреме имахме възможности, които можехме да развием по-добре. През второто също. Но трябва още да работим.

На почивката направих две принудителни смени, доволен съм от всички, които играха.

Не е моя работа да коментирам гола, няма да кажа нищо. Но очаквам от вас да си кажете мнението.

Точките винаги са важни, целта ни е да побеждаваме. Бяхме близо срещу ЦСКА и днес, но в крайна сметка трябва да продължим да се борим.