Серехидо за напускащия Тонев: Затвори им устите и се върни в Пловдив, за да станеш легенда!

8337
1

Бившият изпълнителен директор на Ботев (Пд) Даниел Серехидо коментира по доста интересен начин предстоящото преминаване на юношата на "канарите" Димитър Тонев в Берое. Испанецът използва личния си профил във Фейсбук, където публикува "стори" със снимка на Тонев и следния текст:

"Тонев, ти си дефиницията за Ботевизъм. Да има 25 като теб в един отбор, трябва да бъде истинската цел на всеки клуб. Пожелавам ти успех в новия ти отбор. Покажи на всички кой си ти, затвори им устите и се върни в Пловдив, за да станеш легенда".


Още по темата: Ботев в Лига на конференциите, сезон 2022/2023
Всички новини по темата: (733)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).