Тя е само на 17, но спечели 3 титли и купа в един сезон! Сега отново зарадва шефовете на Марица

Автор: Стойчо Генов
Коментари (0)
11:13 / 28.07.2022
2004
Центърът на Марица (Пловдив) Боряна Ангелова ще играе за шампионките и през сезон 2022-2023. Боби ще помогне в битките в Шампионска лига, НВЛ и Купа България, похвалиха се от клуба.

През миналия сезон пловдивчанката успя да спечели златен дубъл с Марица и да спечели шампионските титли при старшата и младшата. Тя започва третия си пореден сезон в женския отбор, въпреки че е едва на 17 години. Боряна Ангелова е двукратна шампионка на България и два пъти носител на Купа България с маричанки.

Боряна Ангелова е продукт на школата на Марица.

Боряна Ангелова става петата волейболистка на шампионките през новия сезон. Марица привлече Мария Кривошийска от Казанлък Волей (Казанлък), а в отбора остават Симона Димитрова, Лора Славчева и Добрина Христоскова.

ВК Марица (Пловдив) пожелава успех на Боряна Ангелова през новия сезон – нов златен дубъл и победи в Шампионската лига!


Виж коментарите (0)
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!
Още спортни:
Вчера: 21
Днес: 23


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).