Стоичков с видео призив: Звезден отбор ще ви смае на Античния театър в Пловдив

6468

Мегазвездата на родния футбол Христо Стоичков направи специално видео обръщение. То бе посветено на предстоящите две световни първенства по таекуондо, за кадети и за юноши и девойки, които ще се проведат в София. От 28 юли до 7 август в нашата столица ще се събере целият световен спортен елит, като за първи път в една държава се провеждат две световни първенства в една година. Първенствата са под патронажа на президента на България Румен Радев.

"В Америка е лято, а в България ще е таекуондо лято. Аз тръгвам от Америка и Ви чакам в Арена Армеец. Там ще се видим. Звезден отбор ще ви смае и на 3 август на Античния театър в Пловдив", сподели Стоичков в специалното видео.

Освен двете първенства за откриването на 2 август в София пристига и световният демо отбор, който ще има уникална демонстрация в Арена Армеец. На 3 агуст щоуто продължава и в Пловдив, където в Античния театър пловдивчани ще могат да се насладят на невероятните изпълнения на демо отбора.

Гледайте в прикаченото видео кадрите с Христо Стоичков!



Този браузър не поддържа видео елемента.


Още по темата: Бойни спортове
Всички новини по темата: (513)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).