Боби Михайлов: Може да извадим Ботев от "А" група, Локо също има проблеми

16079
79

"Надявам се до пролетния полусезон всичко в "Ботев" да се оправи, за да не се налага да ги вадим от "А" група", заяви в Пловдив президентът на БФС Борислав Михайлов.

"Вече няколко пъти сме давали ултиматуми заради неизпълнение на нормативните документи - разкри шефът на футбола. - Ще бъде много жалко за Пловдив да остане без нито един отбор в "А" група. Не всичко зависи само от футболистите, тъй като освен спортно-технически проблеми "Ботев" и "Локомотив" имат и такива от финансов характер."

Източник: в. "Труд"

Виж коментарите (79)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!