Марица приключи полусезона с победа и на върха

Коментари (13)
17:02 / 29.11.2009
2448
Марица постигна нова победа в Юкоизточната "В" група. "Кършаклии" победиха с минималното 0:1 като гост отбора на Стамболово.

Домакините започнаха по-добре преди почивката, имаха надмощие и дори удариха греда.

През второто полувреме пловдивчани взеха контрола над двубоя и с попадение на Райчо Танев в 77-та минута взеха трите точки за Пловдив.

Специално за читателите на Plovdiv24.bg играещият треньор на "кършаклии" коментира полусезона във "В" група. "Не съм очаквал, че на паузата ще сме на първо място, но естествено сме доволни. Нека преспим и осъзнаем успяха. Планирам да привлека няколко футболисти през паузата, за да затвърдим позициите си и през пролетта", бе коментарът на старши-треньорът.