Император Камбуров все по-близо до завръщане на "Лаута"

5208
4

Легендата на Локомотив Пловдив Мартин Камбуров е все по-близо до завръщане в любимия си клуб, с който да доиграе настоящия сезон в Първа лига. Треньорът Александър Тунчев е провел предварителен разговор с голмайстор №1 в историята на българското първенство.

Това е станало още по време на празника, който Камбуров организира послучай подобряването на рекорда на Петър Жеков в края на 2021 година. Тогава обаче Императора бе категоричен, че ако продължи да играе, ще го направи с екипа на Берое.

След трусовете в старозагорския тим новият треньор Петър Хубчев не е търсил контакт с нападателя и очевидно Александър Тунчев е с предимство. Младият специалист е подкрепян и от легендата Христо Бонев, който също се е активизирал в подпомагане на завръщането на Камбуров.

Зума е провел разговори с Христо Крушарски в опит да убеди бизнесмена да загърби конфликта си с нападателя от раздялата им през лятото на 2017 година, твърди "Мач Телеграф". Бизнесменът е категоричен, че подобно решение е приоритет на треньорския щаб. Очаква се нов разговор между Тунчев и Крушарски, след който ще се стигне до сделка относно завръщането на Мартин Камбуров на "Лаута".


Още по темата: Локо в Лига на конференциите, сезон 2021/2022
Всички новини по темата: (728)

Виж коментарите (4)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).