Младок донесе победа на Локо с късен гол

Коментари (1)
15:48 / 31.01.2022
3967
Локомотив Пловдив изигра днес четвърта контрола от началото на зимната си подготовка. Черно-белите победиха третодивизионния Вихрен с 1:0 на градския стадион в Сандански. Единственото попадение падна 3 минути преди края на срещата и бе дело на младока Иван Арамазов.

Преди този спаринг възпитаниците на треньора Александър Тунчев победиха своя дублиращ отбор и съгражданите си от Марица с по 3:1 и завършиха 0:0 срещу Етър (Велико Търново).

Пловдивчани почти нямаха чисто положение през първото полувреме. За такова може да се брои ситуацията в 26-ата минута, когато Бирсент Карагарен центрира в наказателното поле. Там Йосип Томашевич отправи удар, но над напречната греда.

В 58-ата минута гредата спаси домакините след удар на Иван Сулев. Четвърт час преди края каращият проби Милислав Попович бе много близо до откриване на резултата, но не успя да уцели вратата.

Така се стигна до 87-ата минута, когато натискът на Локомотив най-после даде резултат. Юношата Иван Арамазов се оказа най-съобразителен в наказателното поле на домакините и засече с глава топката в мрежата.

Лукас Рейдър, Кристиан Гомис, Райън Бидунга, Мартин Паскалев, Йосип Томашевич, Емил Янчев, Парвиз Умарбаев, Бирсент Карагарен, Лукас Салинас, Димитър Илиев, Георги Минчев (Илко Пиргов, Милислав Попович, Иван Сулев, Самсон Комолафе, Александър Василев, Артур Крачун, Милош Петрович, Ивайло Димитров, Видол Сейменски, Айвън Ангелов, Петър Витанов, Венсан Марсел, Иван Арамазов, Петров).