Вижте как футболистите на Ботев помогнаха за хореографията в дербито на 5 март

3001

Както Plovdiv24.bg вече информира читателите си, отборът на Ботев се включи към кампанията за набиране на средства за предстоящото градско дерби срещу Локомотив. "Жълто-черните" футболисти, както и хора от треньорския щаб, закупиха доста от юбилейните фланелки, посветени на 110-ата годишнина от създаването на клуба.

Много от играчите на "канарчетата" взеха фланелки не само за себе си, а и за своето семейство и приятели.

Кампанията с продажбата на юбилейните тениски продължава в магазина на клубната база, както и във фен магазина на КПБП. Цената на фланелките е 20 лева, като са налични размери за малки и големи ботевисти, уточниха от Коматево.

Гледайте в прикаченото видео как футболистите на Ботев купуваха въпросните тениски!



Този браузър не поддържа видео елемента.


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2021/2022
Всички новини по темата: (657)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).