Вижте как футболистите на Ботев помогнаха за хореографията в дербито на 5 март
Както Plovdiv24.bg вече информира читателите си, отборът на Ботев се включи към кампанията за набиране на средства за предстоящото градско дерби срещу Локомотив. "Жълто-черните" футболисти, както и хора от треньорския щаб, закупиха доста от юбилейните фланелки, посветени на 110-ата годишнина от създаването на клуба.
Много от играчите на "канарчетата" взеха фланелки не само за себе си, а и за своето семейство и приятели.
Кампанията с продажбата на юбилейните тениски продължава в магазина на клубната база, както и във фен магазина на КПБП. Цената на фланелките е 20 лева, като са налични размери за малки и големи ботевисти, уточниха от Коматево.
Гледайте в прикаченото видео как футболистите на Ботев купуваха въпросните тениски!
Този браузър не поддържа видео елемента.