Фитнес и джитбол за вицешампионите, все още се търси съперник за една контрола в Сандански

3039

Локомотив Пловдив продължава да се готви двуразово по време на лагера си в Сандански. Първото занимание за вчерашния ден черно-белите проведоха във фитнеса.

След това следобедната тренировка бе на терен и в голямата си част премина в игри на джитбол.

Plovdiv24.bg припомня на читателите си, че първата контрола на вицешампионите в курортното градче е утре (27 януари) срещу втородивизионния Етър (Велико Търново). От клуба все още не са обявили съперника за приятелския двубой, който е предвиден за 31 януари.

Другите уточнени проверки на Локомотив Пловдив от лагера в Сандански са както следва:

05.02 срещу Миньор (Перник)

08.02 срещу Пирин (Благоевград)

Гледайте в прикаченото видео как "смърфовете" се забавляваха с фитнес и джитбол!




Още по темата: Локо в Лига на конференциите, сезон 2021/2022
Всички новини по темата: (728)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).