Манол Георгиев се развихри за разгромна победа на Марица

Коментари (2)
16:59 / 15.11.2009
6203
Играещият треньор на Марица Манол Георгиев се развихри, изигра страхотен мач и "кършаклии" записаха убедителна победа като гост на Хасково с 1:4. Манол се отчете с две попадения и асистенция.

Първото попадение падна преди почивката, когато Георгиев се възползва от разбъркване в големия пеналт и с прецизен удар откри резултата.

Второто попадение бе дело на Ирфан Юсеинов, след добро извеждащо подаване на Манол Георгиев.

След почивката домакините намалиха резултата, но последваха две нови попадения за Марица. Стефан Учиков отбеляза за 3:1 от пряк свободен, а отново Манол оформи крайното 4:1.

След края на мача от щаба на Марица бяха видимо доволни и лаконични в коментара си пре репортер на Plovdiv24.bg.: "Ние играхме, те ни гледаха".