Неяснотата в Ботев продължава, пак се отложи идването на новия благодетел
Очакваният нов благодетел на Ботев Серджо Борго не се появи край Бирената. На стадиона беше пълно мъртвило като инцидентно дойдоха само двама от чужденците в отбора и трима българи. Те бяха дошли с идеята да потренират самостоятелно. Изненадата на ентусиастите обаче бе пълна, тъй като комплексът бе затворен. Нямаше го и наставникът Енрико Пичони. Канарчетата са в неведение и кога ще им е следващата тренировка. По план Пичони трябва да проведе първото занимание преди мача със Своге в понеделник. Сред играчите тръгна слухът за ново отлагане на заниманието, тъй като повечето чужденци ще се върнат късно в понеделник и тренировката ще е във вторник. Всички те с нетърпение ще очакват идването на синьор Борго, който им е обещал да започне изплащането на заплати и премии. Борго обаче го нямаше на стадиона вчера въпреки очакванията. Според фактическия собственик на клуба Димитър Христолов той е в Италия, откъдето щял да донесе нужните средства отборът да продължи участието си в А група.
Източник: в. "Марица"