Ето срещу кой тенисист Димитър Кузманов ще преследва първа победа от "Големия шлем"

1874

Жребият за квалификациите на тенис турнира от "Големия шлем" - Australian Open, противопостави втората ни ракета при мъжете Димитър Кузманов - Мико (№187 в света) срещу германеца Даниел Мазур (№183).

Досега двамата са се срещали веднъж - в квалификациите за "Чалънджъра" в Местре (Ит) през 2018 година. Тогава при 1:1 сета пловдивчанинът изкълчи глезен и трябваше да напусне корта.

Ако Мико отстрани германеца в Мелбърн и спечели първата си победа на турнир от "Големия шлем", следващият му съперник ще е победителят от мача мажду Тобиас Камке (Гер, №255) и Федерико Гайо (Ит, №153).


Още по темата: Тенис турнир "Аустрелиън Оупън"
Всички новини по темата: (58)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).