Христиан Попов: Очаквах нервен двубой

2891

"Очаквах да е нервен двубоя, Сливен нямат точки и всичко биха дали да спечелят. Второто полувреме нямаше никъв футбол, много лежане, много нерви", това заяви записалият първи мач като титуляр Христиан Попов след края на двубоя със Сливен. "Абсолютно имам претенции към съдийството, при всеки техен фауол пускаха носилката, това не е нормално. Следващият мач с Ботев е най-важния мач за сезона и се надявам да победим", добави още Попов.


Още по темата: Локомотив Пловдив - Сливен
Всички новини по темата: (13)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!