Обръщение към ботевистите, които ще посещават базата в Коматево

3839
3

Ръководството на ПФК Ботев изнесе важна информация относно пропускателния режим на базата в Коматево. Новите мерки ще бъдат приложени още в понеделник, когато жълто-черните приемат шампиона Лудогорец.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса препоръките от ПФК Ботев:

Уважаеми Ботевисти, 

Съгласно Заповед на Министъра на здравеопазването РД-01-856 от 19.10.2021г. се въвеждат нови противоепидемични мерки на територията на Република България.

Публиката се допуска на територията на стадионите само след представяне на Зелен Сертификат - ваксинирани или преболедували COVID-19, удостоверени с валидни документи или представяне на отрицателен резултат от PCR/Антигенен тест.

Това не важи за лица до 18-годишна възраст, които ще бъдат допускани на мачовете срещу представяне на документ за самоличност и попълнена декларация от родител/настойник.

Въведената заповед важи и за всички участници, ангажирани с провеждане на спортното мероприятия - двата отбора (футболисти и щабове), журналисти, фотографи, обслужващ персонал, охрана и др.

Заповедта се отнася за мачовете на представителния отбор и дублиращия отбор на Ботев.


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2021/2022
Всички новини по темата: (657)

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).