Италианци идват да оправят терена на "Христо Ботев"

5494
10

Италианската инвазия в Ботев (Пловдив) продължава със страшна сила. Последните нови попълнения в щаба на "жълто-черните" са двама градинари от Апенините. Те пристигнаха в България с треньора Енрико Пичоне, който бе на кратка ваканция в родината след ремито 2:2 с Локомотив (Сф). Задачата на градинарите ще бъде да реанимират тревата на стадион "Христо Ботев". В момента състоянието на тревното покритие е ужасно, като италианците ще започват процедури по съживяването на тревата още днес.

Източник: в. "7 дни спорт"

Виж коментарите (10)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!