Марица изпусна дузпа и удари две греди срещу Лудогорец II

3093

Марица (Пловдив) загуби с 1:3 гостуването си на Лудогорец II в мач от 12-ия кръг във Втора лига, който се игра в Разград. Възпитаниците на Николай Димитров имаха своите шансове, но късметът им обърна гръб.

Мариян Тонев не успя да реализира от точката на дузпата през първото полувреме, а през второто на два пъти гредите помогнаха на домакините след удари на Айкут Янъков и Веселин Марчев. Единственото попадение в мача за Марица дойде в даденото от съдията допълнително време, като точен от дузпа бе Айкут Янъков. За втория отбор на Лудогорец отбелязаха Илкер Будинов в 27-ата и 48-ата минути и Владислав Найденов в 80-ата.

Така двата отбора си размениха позициите в класирането, като Марица вече е на осмо място с актив от 17 точки. На 16 октомври жълто-сините приемат Хебър в регионалното дерби на Втора лига.

Марица игра в състав:

Илия Николов, Ангел Грънчов, Георги Иванов, Димитър Аврамов (Йордан Пейчинов), Симеон Вешев, Янко Ангелов, Мартин Газиев (Милен Танчев), Валери Домовчийски (Александър Праматаров), Веселин Марчев (Теодор Фърков), Айкут Янъков, Мариян Тонев (Станислав Маламов).


Още по темата: ФК Марица във Втора лига, сезон 2021/2022
Всички новини по темата: (127)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).