Венци Стефанов за президента на Марица: Иде ми, дойде ми! Какво се правиш на...
Президентът на Славия Венцеслав Стефанов не се изказа ласкаво за колегата си от Марица (Пловдив) Христо Христов. Както Plovdiv24.bg вече информира читателите си, шефът на "жълто-сините" се кандидатира за президент на БФС на предстоящия на 12 октомври конгрес на футболната ни централа. Венци Стефанов си позволи да коментира и останалите конкуренти на Борислав Михайлов, като най-критичен разбираемо беше към Димитър Бербатов.
"Кои са другите кандидати за президент на БФС? За Христо Проточанов мога да кажа, че се познавам от много години с него. Според мен той просто си чеше егото", заяви ексцентричният шеф на Славия на пресконференция в столичния Пресклуб "България".
"Другият - този, който е на Марица ... Не го познавам човека. Уважавам всеки един, който дава лични средства, за да помага в спорта и във футбола. Ама ... "дадох пари да купят мача, пък после си взех парите" ... А пък после иде ми, дойде ми ... Или си такъв, или не си такъв. Какво се правиш на ...
Аааа, Иво Дражев и той ли е? Вечната Амбър! Оооо, Иво, Иво, мили ми Иво. Той не е лош човек, добър човек е, но според мен страда от раздвоение на личността. Той някой път си мисли, че утре ще става президент, друг път ще става депутат, трети ден - ще ходи в правителството... Добрият вариант според мен е, да е жив и здрав, да си налага парцалите и да си гледа живота, а не да се занимава с глупости", каза още Венцеслав Стефанов.