Турнир за ветерани на Лаута, идват Удинезе и Галатасарай

2518
2

Турнир за ветерани ще се проведе на стадион "Локомотив" този уикенд по време на паузата в шампионата. Общо 4 отбора ще вземат участие в мачовете - освен домакините от Локо Пловдив, ще се включат Левски София, Удинезе и Галатасарай. Четирите тима ще бъдат разделени на полуфинали чрез жребий и победителите ще играят финал. Мачовете са две полувремена по 25 минути. Двубоите на Лаута започват в 11 часа на 10 октомври - събота.


Още по темата: Турнир за ветерани на стадион Локомотив
Всички новини по темата: (3)

Виж коментарите (2)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!