Децата на Спартак победиха ЦСКА-София с 3:0 на стадион "Тодор Диев"

10:58 / 23.08.2021
1617
Детският тим на Спартак (Пловдив) от набор 2009 победи с 3:0 връстниците си от ЦСКА-София в контролна среща, играна на стадион "Тодор Диев". Воденият от Христос Доков тим започна силно мача и Павлин Люцканов нацели гредата от корнер. Само няколко минути по късно Васил Саватинов проби и стреля, но ударът му за втори път срещна страничния стълб на вратата на ЦСКА-София.

Натискът на малките "гладиатори" даде резултат в 19-ата минута, когато Кирил Иванов с хубав удар от точката за изпълнение на дузпа откри за 1:0. Павлин Люцканов удвои с много силен шут, а крайното 3:0 направи Александър Николаев две минути преди края на двубоя след асистенция на Васил Саватинов.