Петлешков: Повечето футболисти играят без сърце
Финансовият директор на Локо Пловдив Иван Петлешков бе доста ядосан на някои от футболистите след днешната им загуба от Локо Мездра. Той обаче не назова конкретни имена. Петлешков разкритикува и феновете, издигнали транспарант срещу президентката на тима Галя Топалова днес. Ето какво каза още той:
Проблемите на отбора са, че повечето футболисти играят без сърце. Куца им мотивацията и натрупаното напрежение от многото поредни загуби. В отбора няма финанови проблеми - дължим само заплати за август и премии за Черно море. Нямаме задължения към държавата или частни инвеститори. За да тръгне отбора всеки трябва да започне да си върши работата, за която му се плаща и да си я върши като хората. За тази загуба няма да търсим виновни, всички имат вина. Няма да сменяме и треньора.
За Галя Топалова е изключително демотивиращо след всички пари, които дава, да вижда такава бездушна игра и такива плакати от фенове.