Младоженци се наредиха за билети на "Лаута" за първия европейски мач на Локо този сезон
Младоженци се наредиха днес на касите на "Лаута", за да си закупят билети за първия европейски мач на Локомотив Пловдив за настоящия сезон. Черно-белите се изправят срещу Словачко (Ухерске Храдище, Чехия) във втория предварителен кръг на Лига на конференциите в четвъртък (22.07) от 20:00 часа на стадион “Локомотив" в Пловдив.
Снимчката с младоженците бе изпратена до Plovdiv24.bg от една от популярните фенски "черно-бели" страници във Фейсбук.
Припомняме, че билетите за важния сблъсък на Локомотив се продават от вчера на касите на стадиона, онлайн, както и на касите на бензиностанции OMV, Technopolis, Български пощи, магазини “На Тъмно", билетна каса пред общината, Каса Маскарт – Градски дом на културата.
Всички билети са поименни, а цените са както следва:
Трибуна “Спортклуб" – 15 лева
Централна трибуна – 25 лева
Местата, посочени на билетите, ще важат за двубоя, уточниха от ръководството на ПФК Локомотив.