Камбуров и Олджай Алиев вкараха на Локо, черно-белите с втора поредна загуба

Коментари (5)
20:08 / 30.06.2021
8622
Локомотив Пловдив записа второ поредно поражение в контролите. Черно-белите отстъпиха на Берое с 1:2 в двубой, който се игра на стадиона в град Рила. Бившият голмайстор на Марица Олджай Алиев и легендата на Локомотив Мартин Камбуров се разписаха за старозагорци. Димитър Илиев бе точен от дузпа за "смърфовете".

Преди дни пловдивчани загубиха от Левски с 0:1, а в първата си проверка победиха Септември (Симитли) с 3:1.

Берое откри резултата в 38-ата минута. Атака от дясно завърши с подаване към Олджай Алиев, който се разписа за 0:1

В 59-ата минута Георги Минчев бе съборен в наказателното поле и съдията отсъди дузпа за Локомотив. Капитанът Димитър Илиев бе точен от бялата точка за 1:1

Четвърт час преди края Мартин Камбуров засече с глава центриране от десния фланг, оформайки окончателното 1:2