Официално: Вратарят Янко Георгиев се раздели емоционално с Ботев (Пд)
Вратарят Янко Георгиев официално приключи с Ботев (Пд). Той избра социалната мрежа, за да се сбогува с "жълто-черните". Plovdiv24.bg припомня на читателите си, че 2-годишният договор на стража изтече в края на сезона и не бе подновен от ръководството на Ботев.
"Две години, изпълнени с радостни и трудни моменти, но винаги бях воден от желанието ми за победа на терена и успехи за Ботев. Благодарен съм за възможността да играя за този велик клуб, благодаря на моите колеги за прoфесионализма и доверието! Благодаря на феновете за подкрепата. Вие сте нашият 12-и играч! Веднъж ботевист, завинаги ботевист", написа Янко Георгиев.