БФС глоби Азрудин Валентич заради поведението му във Варна
Дисциплинарната комисия към БФС глоби треньора на Ботев (Пд) Азрудин Валентич заради поведението му по време на мача срещу Черно море, загубен от "канарите" с 1:3 на стадион "Тича" във Варна. Босненецът ще трябва да плати глоба от 400 лева, но ще може да води от пейката своя тим в предстоящото домакинство на Левски, провери Plovdiv24.bg.
Двубоя срещу "сините" обаче ще пропусне Филип Филипов. Защитникът си изпроси безумен втори жълт картон в морската ни столица и бе санкциониран със спиране на правата за един двубой. Филипов ще плати и глоба от 300 лева.