БФС глоби Азрудин Валентич заради поведението му във Варна

5466
1

Дисциплинарната комисия към БФС глоби треньора на Ботев (Пд) Азрудин Валентич заради поведението му по време на мача срещу Черно море, загубен от "канарите" с 1:3 на стадион "Тича" във Варна. Босненецът ще трябва да плати глоба от 400 лева, но ще може да води от пейката своя тим в предстоящото домакинство на Левски, провери Plovdiv24.bg.

Двубоя срещу "сините" обаче ще пропусне Филип Филипов. Защитникът си изпроси безумен втори жълт картон в морската ни столица и бе санкциониран със спиране на правата за един двубой. Филипов ще плати и глоба от 300 лева.


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2020/2021
Всички новини по темата: (708)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!