Синът на Гонзо вкара за Локо, Езе дебютира

Коментари (11)
16:54 / 28.03.2021
7270
Локомотив Пловдив завърши 1:1 като гост на Славия в приятелски двубой, който се игра на стадиона в столичния квартал "Овча купел". Неофициален дебют за черно-белите направи халфът Икечи Езе, който е на пробен период в отбора.

Александър Иванов (64) бе точен за пловдивчани, а Филип Ангелов (84) се разписа за домакините.

Локо създаде първото си положение в 14-ата минута. Паоло Уртадо изведе Николай Николаев, след което последва пас към Александър Иванов в наказателното поле. Нападателят стреля точно, но вратарят на Славия изби в корнер.

Малко след това младокът Видол Сейменски засече с глава центриране от корнер, но над вратата.

В 35-ата минута Владислав Узунов отправи силен удар от дистанция, при който топката се отби от напречната греда.

В 64-ата минута локомотивци откриха резултата. Георги Минчев изведе Александър Иванов в чиста позиция и младокът прати топката в мрежата за 0:1.

Шест минути преди края Славия изравни. Това стана след прецизен изстрел от дистанция на Филип Ангелов.

В 87-ата минута домакините имаха шанс дори да стигнат до пълен обрат в резултата. Йерун Луму бе намерен непокрит в наказателното поле на Локо и стреля, но Петър Петров изчисти от голлинията.