Паоло Уртадо със специално изявление към Локомотив
Последното попълнение на Локомотив (Пловдив) Паоло Уртадо направи любопитно изявление, след като вече официално е футболист на "черно-белите". Перуанският национал използва личния си профил в Инстаграм, за да изкаже благодарност на новия си клуб.
"Благодаря, Локомотив Пловдив, за страхотния прием и най-вече за възможността да продължа да правя това, което най-много ми харесва! Ще дам всичко от себе си за вас", написа Уртадо.