Ботев удължи договора на нападател

5175

Ботев (Пловдив) удължи договора на нападателя Иван Василев. Настоящият контракт на офанзивния играч изтичаше през лятото на тази година.

Новият договор на юношата на "канарчетата“ е до месец юни 2023 година, уточниха от "Коматево". Иван Василев е преминал през всички формации на "жълто-черната“ школа под ръководството на треньора Стефан Стоянов.

Подписва първия си професионален договор с Ботев през 2017 година. До момента Василев има 14 мача за мъжкия отбор на "канарите", а по време на зимната подготовка реализира три попадения.


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2020/2021
Всички новини по темата: (708)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!