Иван Площаков измъкна Войсил от 0:2 срещу дубъла на Спартак

09:51 / 25.01.2021
2220
Дублиращият отбор на Спартак (Пловдив) започна с равенство подготовката си за подновяването на първенството в "Б" Регионална група - Запад. "Гладиаторите" завършиха 2:2 с отбора на Вихър (Войсил) в контрола, която се игра на градския стадион "Пловдив".

Данис Хасан се завърна в отбора на Спартак, а Найден Рашков направи неофициален дебют. Пловдивчани откриха резултата в 10-ата минута с хубав удар на Георги Лазаров.

В 53-ата минута Спартак получи дузпа за игра с ръка на противников футболист. Точен от бялата точка бе Денис Хасан за 2:0.

Веднага след попадението треньорът на синьо-белите Неделин Петров направи 10 смени и това се отрази върху играта на отбора.

Вихър (Войсил) успя да стигне до равенството след два гола на бившия нападател на Ботев (Пд) и ЦСКА Иван Площаков.

Следващата контрола на дублиращия отбор е в сряда срещу Арда U19, отново на стадион "Пловдив".

Спартак игра в състав: Д. Вълов, А. Стойчев, Н. Рашков, А. Шиков, И. Илианов, И. Смилянов, А. Ташев, Д. Хасан, И. Колев, В. Стойчев, Г. Лазаров (Д. Георгиев, Ц. Вълчинов, А. Каранайчев, А. Лазаров, Д. Милчев, А. Атанасов, Д. Дошев, И. Караджов, В. Дечев, А. Биков).