Чико: И да има купувачи, феновете ще ги уплашат

5916

След края на сутрешната тренировка на Ботев, Динко Дерменджиев обясни, че според него проблемът въобще не е в парите. Според Чико, нужната сума за Ботев е от порядъка на три милиона лева, които всеки що-годе читав бизнесмен би дал. Легендата на "канарчетата" каза още, че според неговото лично мнение, основния проблем за липсата на купувач е отношението на феновете към Христолов. Дерменджиев каза, че не смята, че феновете унищожават отбора, но според него, всеки купувач би размислил сериозно дали да вземе Ботев именно поради страха да не се окаже в позицията на Христолов. 

Източник: sportno.info


Още по темата: Феновете на Ботев срещу ръководството
Всички новини по темата: (360)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!