Неприятно изживяване за Парвиз Умарбаев в Дубай

12:42 / 13.11.2020
4284
Футболистът на Локомотив (Пловдив) Парвиз Умарбаев имаше твърде неприятно изживяване с националния отбор на Таджикистан, видя Plovdiv24.bg. Халфът игра 82 минути за своята родина в приятелския мач срещу ОАЕ, който се проведе пред празни трибуни на стадион "Забил" в Дубай.

Умарбаев и компания поведоха с 2:0, но допуснаха нелеп обрат с 2:3, като победното попадение за домакините падна в последната 4-а минута на даденото от съдията допълнително време.

Давронджон Ергашев (10) и Комрон Турсунов (20) дадоха преднина на Таджикистан. Домакините намалиха в 29-ата минута, а в 63-ата изравниха от дузпа.

Парвиз Умарбаев игра с №7 в средата на терена и в 82-ата минута бе заменен от Ислом Зоиров.