Българската актриса Мария Бакалова, която наскоро изгря във филма на Саша Барон Коен, е на първо място в класацията за звезди на киноенциклопедията IMDb. Момичето, за което всички говорят в момента, задмина в класацията дори самия Коен, който е категоричен, че Мария напълно заслужава "Оскар“.
Мария е едва на 24 години, родена е в Бургас и е завършила НАТФИЗ. За ролята си на Тутар Сагдиев, дъщерята на едноименния герой във филма "Борат – 2“, тя успява да пребори конкуренцията на стотици момичета, а да се яви на него я "побутва“ нейният ментор – актьорът Юлиан Костов, който също жъне успехи извън България.
"Точно преди една година цялото това "американско приключение“ започна... на шега... реших в последния момент (както винаги без никаква подготовка) да се избъзикам с “Американската мечта", 2 – 3 седмици по-късно бях зверски уплашена, след като ме извикаха на проби в Лондон, че ще ме изнасилят, убият и продадат органите. Отказвах. В един момент обаче, се реших поне да си направя една екскурзия до Англия, пък каквото стане“, споделя в личния си профил в Инстаграм младата актриса, която прекарва месеците в изолация в къща в Ел Ей, докато "снима най-якия и смешен филм някога“.
Можем да я гледаме и във филма “Бащата", който спечели голямата награда на фестивала в Карлови Вари, а миналата година тя получава и наградата за най-добра актриса от филмовия фестивал в Торонто, където участва с лентата “Трансгресия". Така че тепърва ще проследяваме пътя й на международната филмова сцена и се надяваме на още поводи за гордост.








Локомотив Пловдивския Любимец
на 30.10.2020 г.
Браво и Успех в Бургас се раждат талантливи деца!
00001
на 30.10.2020 г.
Браво, има талант!
Sk1ppeR
на 30.10.2020 г.
Браво. Само така!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!