Извикаха Пламен Крачунов и Костадин Гаджалов в младежкия национал

1965

Защитникът на Марица Пламен Крачунов получи за първи път в своята състезателна кариера повиквателна за младежкия национален отбор на България. Селекционерът Иван Колев лично му се обадил миналия ден, да го извести за призовката и 20-годишният футболист направо подскочил от радост за признанието. Крачуна още вчера се присъедини към държавната селекцията, която ще участва в международния турнир в Сливен.

Иван Колев повика в състава си и футболиста на Ботев Костадин Гаджалов. Защитникът на "канарчетата" традиционно получава повиквателно за младежкия национален тим.

Младежките национали се събраха вчера на Националния стадион "Васил Левски" в София и от там вечерта тръгнаха за Сливен.

Освен Пецата, в държавния ни младежки тим бе повикан още иден от Кършияка - лекарят на маричани д-р Здравко Тарълов-младши.

Доки, както го наричат Здравко всички в Кършияка, най-вероятно занапред ще бъде в екипа на Иван Колев.
Младежката гарнитура вече е в Сливен, където ще се играят всички мачове от турнира. Там ги чакаха останалите 3 отбора, които ще се пуснат в международния турнир под Сините камъни - връстниците им от Зимбабве, ЮАР и Грузия.
Мачовете на българите са във вторник, петък и неделя.
Ето и цялата програма от турнира:


21. 07.
от 17 часа: ЮАР - Грузия
от 19 часа: България - Зимбабве

24. 07.
от 17 часа: Зимбабве - ЮАР
от 19 часа: България - Грузия

26. 07.
от 17 часа: Грузия - Зимбабве
от 19 часа: България - ЮАР

Всички мачове ще се играят на стадион "Хаджи Димитър".

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!