БФС наказа за 1 мач основен играч на Ботев

3726

БФС наказа за един мач основен футболист на Ботев (Пд). Става въпрос за халфа Славчо Шоколаров, който в снощния двубой срещу Етър (1:1) получи 5-ия си жълт картон от началото на сезона.

Освен това Шоколаров ще трябва да плати и глоба от 250 лева.

Така той ще пропусне гостуването на Оборище (Панагюрище) за Купата на България. Мачът е в четвъртък (22 октомври) от 15 часа на стадион "Орчо войвода".


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2020/2021
Всички новини по темата: (708)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!