Локо разгроми Дунав с 5:0 при U17

13:37 / 19.10.2020
1813
Отборът на Локомотив (Пловдив) разгроми Дунав (Русе) с 5:0 в мач от Елитна група до 17 години - Изток. Момчетата на Марчо Дафчев поведоха още в 8-ата минута.

Кристиан Чолаков открадна една топка по левия фланг, нахлу в наказателното поле и подаде към Петър Андреев, който засече за 1:0. Дунав отговори с две опасни атаки, но стражът на черно-белите Кристиан Кръстев се намеси отлично и остави мрежата си суха.

В началото на второто полувреме Петър Андреев отбеляза второто си попадение, след като засече центриране от дясно. В 60-ата минута резултатът стана класически. Велислав Шопов се озова очи в очи със стража на “драконите" и не сбърка за 3:0. Тодор Павлов покачи на 4:0. След центриране от фаул той се извиси над всички с глава и прати топката в мрежата.

В последните минути на срещата играч на Дунав си вкара автогол за крайното 5:0.