Стартира нова кампания "Да живее Ботев Пловдив"

11469
31

ПФК Ботев Пловдив продължи кампанията по събиране на средства за изкупуването на дълга към фирмата Рент Мениджмънт, който е в размер на 565 хил. лева

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение от "жълто-черния" клуб:

Уважаеми Ботевисти, 

ПФК Ботев Пловдив отвори кампания в най-голямата дарителска платформа HelpKarma, където всеки един привърженик ще може да дари от себе си за спасението на нашия любим клуб. 

Инициативата има за цел да бе закупено задължението към Рент Мениджмънт в размер на 565 хил. лева. Надяваме се всеки от Вас да вземе присърце нашия апел и заедно да оставим Клуба ни чист.

Цялата информация ще може да намерите в кампанията на HelpKarma ТУК.


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2020/2021
Всички новини по темата: (708)

Виж коментарите (31)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!