Откриха първата детска ясла в община "Марица"

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
08:41 / 02.09.2015
4034
След отслужен от Знеполския епископ Арсений водосвет кметът на община "Марица" Димитър Иванов откри новопостроена сграда, в която ще се помещава детската ясла в село Труд. 

В модерни и функционално обзаведени помещения на европейско ниво най-малките жители с игри и усмивки ще прекарват дните на своето щастливо детство. 

Десетки родители присъстващи на тържеството изразиха благодарността си и удовлетворение от условията, в които ще растат и ще бъдат възпитавани наследниците им.

Малчугани от ОДЗ "Бисер" зарадваха гостите на тържеството с изпълнения на песнички и танци.

Кметът Иванов поздрави децата и им пожела здраве, а аплодисменти от малки и големи последваха обещанието му да изгради в близост многофункционална спортна площадка.

Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
73-годишна жена с деменция е изчезнала в село Марково
Гласът на хората бе чут: Общинският съвет отхвърли предложението ...
Движението по пътя Михалково – Кричим остава ограничено до 30 май...
Летен оазис за твоето здраве и превенция в Белия дом на Розовата ...
Затварят пътя между две пловдивски села
Затварят пътя между две пловдивски села


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).