Здравко Димитров: Нека 2016 е по-добра, плодоносна и щастлива!
В навечерието на най-светлия християнски празник Рождество Христово и настъпването на Новата 2016 година, Областният управител Здравко Димитров отправи към жителите на областта пожеланията си за здраве, любов и благоденствие.
"Краят на всяка година е повод за равносметка, гордост от постигнатото и поглед в бъдещето. Надявам се всеки от вас да е доволен от положените усилия и да вярва в успеха на предстоящите предизвикателства.
От сърце ви пожелавам, в святата коледна нощ да отворите сърцата си за обич и разбирателство. Посрещнете я с усмивка и добри мисли. Бъдете здрави! Бъдете обичани от близките си и уважавани в обществото", казва в поздравителния си адрес областният управител".
На всички жители на областта Димитров пожелава Новата 2016 година да е по-добра, плодоносна и щастлива, изпълнена с неизчерпаема енергия и воля за професионални и лични успехи.
Здравко Димитров