Затвориха и един от изходите на Пловдив към магистралата
Затворена за движение е входно-изходната артерия на Пловдив от и към магистрала "Тракия" преди Голямоконарско шосе, научи Plovdiv24.bg.
Наводнен е голям участък от пътя през бул."Васил Априлов" край ромската махала. Както неведнъж сме писали, участъкът редовно остава под вода при по-обилни валежи.
Всичко за невижданата градушка, ударила Пловдив днес, можете да прочетете тук.