Затварят на етапи последния павиран участък на "Васил Априлов"
На 10 октомври стартира работа по последния павиран участък на бул. "Васил Априлов". Новината съобщи кметът Иван Тотев, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Дотогава ще бъде съгласувана временна организация на движението с КАТ, след което се влиза изцяло за работа по пътното платно.
Затварянето на пътя ще е на части - от "Шести септември" до ул. "Волга" и след това от "Волга" до "Войнишка слава".